Loading...
Projekty2018-07-02T00:26:33+00:00

Movie Games

Spółka została powołana do życia w 2016 roku i działa na rynku gier komputerowych.

Inwestorami w spółce są PlayWay S.A., wiodący producent i wydawca gier komputerowych, notowany na GPW oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju – spółka wspierająca innowacyjne projekty na rynku polskim.

Aktualnie Movie Games S.A. może pochwalić się kilkudziesięcioosobowymi zespołami deweloperskimi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i na terenie Śląska. Movie Games S.A. stawia na doświadczenie i wiedzę oraz innowacyjne podejście i oryginalne pomysły. Z tego powodu Movie Games S.A. współpracuje zarówno z ikonami branży gier komputerowych, jak i młodymi talentami.

Przeczytaj więcej

SILVER RESORTS

Silver Resorts, należący do grupy Fundusz Stabilnego Rozwoju, to spółka działająca na rynku nieruchomości w miejscowościach uzdrowiskowych. Lokalizacje te ze, względu na obecne trendy demograficzne, mają przed sobą ugruntowaną przyszłość.  Inwestycja zakłada stworzenie sieci luksusowych apartamentowców w systemie condohotel, zlokalizowanych w najlepszych miejscowościach uzdrowiskowych na terenie kraju. Do 2020 roku planowane jest stworzenie pięciu tego typu obiektów i debiut spółki Silver Resorts na giełdzie.

Przeczytaj więcej