Loading...
Projekty2019-01-22T17:58:18+00:00

HYDRA GAMES S.A.

Hydra Games jest producentem gier wideo zarówno na komputery, jak i konsole z nastawieniem na dystrybucję globalną. W przyszłości Spółka planuje również rozszerzyć swoją działalność o tworzenie portów gier komputerowych na konsole.

Przeczytaj więcej

Movie Games

Spółka została powołana do życia w 2016 roku i działa na rynku gier komputerowych.

Inwestorami w spółce są PlayWay S.A., wiodący producent i wydawca gier komputerowych, notowany na GPW oraz Fundusz Stabilnego Rozwoju – spółka wspierająca innowacyjne projekty na rynku polskim.

Aktualnie Movie Games S.A. może pochwalić się kilkudziesięcioosobowymi zespołami deweloperskimi w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i na terenie Śląska. Movie Games S.A. stawia na doświadczenie i wiedzę oraz innowacyjne podejście i oryginalne pomysły. Z tego powodu Movie Games S.A. współpracuje zarówno z ikonami branży gier komputerowych, jak i młodymi talentami.

Przeczytaj więcej

SILVER RESORTS

Silver Resorts, należący do grupy Fundusz Stabilnego Rozwoju, to spółka działająca na rynku nieruchomości w miejscowościach uzdrowiskowych. Lokalizacje te ze, względu na obecne trendy demograficzne, mają przed sobą ugruntowaną przyszłość.  Inwestycja zakłada stworzenie sieci luksusowych apartamentowców w systemie condohotel, zlokalizowanych w najlepszych miejscowościach uzdrowiskowych na terenie kraju. Do 2020 roku planowane jest stworzenie pięciu tego typu obiektów i debiut spółki Silver Resorts na giełdzie.

Przeczytaj więcej

Dywizjon 303 Historia prawdziwa

Film DYWIZJON 303 –  pomogliśmy w przygotowaniu i zrealizowaniu finansowania Polskiej produkcji filmu DYWIZJON 303 wspólnie z Domem Maklerskim Copernicus. Film powstał na motywach bestselleru Arkadego Fidlera Dywizjon 303, który wychował wiele pokoleń Polaków poprzez obowiązkową lekturę szkolną. Znana wszystkim historia bohaterskich Polskich lotników, którzy walczyli w sławnej Bitwie o Anglię doczekała się ekranizacji. W produkcję zaangażowało się wiele podmiotów komercyjnych min. Telewizja POLSAT, której spółka realizuje dystrybucję filmu na terenie kraju, państwowych min. Państwowy Instytut Sztuki Filmowej, który dofinansował produkcję, liczne muzea, organizacje historyczne i stowarzyszenia w kraju i za granicą. Więcej informacji na stronie producenta filmu Film Media S.A.

Przeczytaj więcej