Loading...
Partnerzy2018-05-22T15:15:21+00:00

Jeden z najważniejszych producentów gier komputerowych w Polsce. Notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych gdzie posiada trzecią wycenę pośród firm z rynku gier Komputerowych(380 mln zł). Dzięki skali działań i globalnemu zasięgowi, do 26 września 2016 roku PlayWay S.A. wydał łącznie ponad 40 gier, na urządzenia mobilne, komputery PC oraz Mac, które sprzedały się na całym świecie w liczbie ok. 15 mln egzemplarzy.

Krakowska pracownia projektowania wnętrz. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych projektów łączących tradycyjny folklor z nowoczesnym luksusem, uzyskując w ten sposób wnętrza pełne harmonii. Innowacyjność  ich podejścia i unikatowość rozwiązań sprawiły, iż Fobia Design może pochwalić się prestiżowymi projektami na terenie całego kraju.Odpowiedzialna za projekt wnętrz Condohotelu SUN & SNOW Resorts – Solina.

Biuro architektoniczne zlokalizowane w Katowicach. Doświadczeni architekci wyspecjalizowani w projektach budynków mieszkalnych, obiektów handlowych oraz hoteli.  Biuro zaprojektowało większość hoteli Hilton na terenie Polski. Odpowiedzialne za projekt Condohotelu SUN & SNOW Resorts – Solina.

Największa w Polsce firma zarządzająca apartamentami na wynajem krótkoterminowy w miejscowościach wypoczynkowych i dużych miastach. Obecny w 20 kurortach, aktualnie wynajmuje około 1200 apartamentów na terenie całego kraju. Odpowiedzialni za zarządzanie obiektem Condohotelu SUN & SNOW Resorts – Solina.

Fundacja założona przez wybitnych naukowców, w tym profesorów nauk medycznych, społecznych i ekonomicznych, z doświadczeniem zawodowym z obszaru rozwoju i propagowania polityki senioralnej integrująca środowiska zainteresowane współpracą w tym zakresie. Fundusz Stabilnego Rozwoju należy do klastra mazowieckiego komitetu.

Warszawska kancelaria adwokacka specjalizująca się w obsłudze prawnej podmiotów z branży budowlanej i nieruchomości. Kancelaria zapewniała profesjonalne doradztwo m.in. przy realizacji wielomilionowych inwestycji infrastrukturalnych w Warszawie i okolicach, organizacji sprzedaży portfela nieruchomości jednego z największych przedsiębiorstw energetycznych w Polsce oraz bieżącej działalności operacyjnej warszawskich deweloperów. Specjalistyczna wiedza prawników związanych z kancelarią, poparta ich wieloletnim doświadczeniem, zapewnia bezpieczeństwo prawne wszystkim uczestnikom procesu inwestycyjnego.

ZALETY PARTNERSTWA

  • Potwierdzenie wiarygodności naszej firmy dzięki zaufaniu liderów rynku

  • Wsparcie w zakresie merytorycznym przy ustalaniu założeń projektowych

  • Profesjonalne doradztwo branżowe w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych

  • Najwyższa jakość wykonywanych usług podczas realizacji projektów
  • Rzetelność wynikająca z nadzoru specjalistów i monitorowania zgodności działań z wymaganiami rynku
  • Gwarancja innowacyjności rozwiązań i precyzji wykonania