Loading...
O Nas2018-05-22T13:21:21+00:00

OBSZAR DZIAŁAŃ

Fundusz Stabilnego Rozwoju istnieje na polskim rynku od 2001 roku. Świadomy zmienności rynku i jego ciągłego postępu zarząd spółki nie poprzestawał jednak na sprawdzonych rozwiązaniach. Z tego powodu 2015 rok okazał się być przełomowym- obranie nowej strategii stało się katalizatorem progresu, którego efektem są obecnie realizowane inwestycje. Najlepszym dowodem naszej rzetelności i poparciem doświadczenia jest zaufanie, jakim obdarzyli nas liderzy rynków na których operujemy. Stworzenie, wspólnie z globalnym wydawcą PlayWay, w 2016 spółki Movie Games, której produkcje są obecnie rozpoznawane na całym świecie. Rozpoczęcie realizacji projektu condohtelu we współpracy z liderami rynku hotelarskiego, czy kolaboracja z istniejącym od 1999 roku Instytutem Filmowym to tylko niektóre z projektów wspieranych przez specjalistów. Wierzymy, że stały rozwój, szczegółowa i ciągła analiza, a także wsparcie profesjonalistów, zagwarantuje nam możliwość realizacji innowacyjnych pomysłów, które przyniosą kolejne zyski naszym inwestorom.

GLOBALNY ZESPÓŁ. ŚWIATOWE WYNIKI

Marcin Zaleński

PREZES

Absolwent wydziału Ekonomii i Marketingu PSW oraz wydziału Marketingu i Nauk Społecznych UJ w Krakowie. Przedsiębiorca od 19 roku życia. Pierwszą działalność gospodarczą założył w 1999r. Ekspert w dziedzinie sprzedaży. Na rynkach FMCG przez ponad 19 lat przeszedł ścieżkę kariery w polskich i zagranicznych firmach. Od 2008 specjalizuje się w finansowych produktach inwestycyjnych dla klientów detalicznych. Od ponad 8 lat kieruje i zarządza działami sprzedaży w branży finansowej w polskich i zagranicznych instytucjach finansowych. Od sierpnia 2015 roku współzałożyciel, udziałowiec i Prezes Zarządu Funduszu Stabilnego Rozwoju. Pełni również funkcję Przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki Income Capital.

Mateusz Wcześniak

WICEPREZES

Mając za sobą studia na kierunkach Zarządzania na SGH oraz Socjologii na SGGW, a także doświadczenie zawodowe w sektorze sprzedaży, finansów oraz marketingu, skutecznie łączy wiedzę z zakresu nauk społecznych i ekonomii.
Doświadczony sprzedawca oraz manager zespołów sprzedażowych, specjalizujący się również w szkoleniach dedykowanych sektorowi finansowemu. Przez lata rozwijał przedsiębiorstwa m.in. w branży deweloperskiej, produktów luksusowych oraz usług finansowych w Polsce jak i na skalę międzynarodową.

Od 2008 roku związany z Funduszem Stabilnego Rozwoju gdzie odpowiedzialny jest za tworzenie i organizację działań spółek zależnych na rynku polskim, francuskim, holenderskim oraz luksemburskim. Od 2015 roku pełni funkcję Wiceprezesa Funduszu Stabilnego Rozwoju oraz jest jego udziałowcem. Od 2016 jest zaangażowany w rozwój spółki Movie Games S.A., początkowo jako przewodniczący Rady Nadzorczej, a od 2017 w roli Wiceprezesa zarządu. Pełni również rolę doradczą dla licznych przedsiębiorstw.

PARTNERZY BIZNESOWI

Jeden z najważniejszych producentów gier komputerowych w Polsce. Notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych gdzie posiada trzecią wycenę pośród firm z rynku gier Komputerowych(380 mln zł). Dzięki skali działań i globalnemu zasięgowi, do 26 września 2016 roku PlayWay S.A. wydał łącznie ponad 40 gier, na urządzenia mobilne, komputery PC oraz Mac, które sprzedały się na całym świecie w liczbie ok. 15 mln egzemplarzy.

Krakowska pracownia projektowania wnętrz. Specjalizuje się w tworzeniu unikalnych projektów łączących tradycyjny folklor z nowoczesnym luksusem, uzyskując w ten sposób wnętrza pełne harmonii. Innowacyjność  ich podejścia i unikatowość rozwiązań sprawiły, iż Fobia Design może pochwalić się prestiżowymi projektami na terenie całego kraju.Odpowiedzialna za projekt wnętrz Condohotelu SUN & SNOW Resorts – Solina.

Biuro architektoniczne zlokalizowane w Katowicach. Doświadczeni architekci wyspecjalizowani w projektach budynków mieszkalnych, obiektów handlowych oraz hoteli.  Biuro zaprojektowało większość hoteli Hilton na terenie Polski. Odpowiedzialne za projekt Condohotelu SUN & SNOW Resorts – Solina.

Największa w Polsce firma zarządzająca apartamentami na wynajem krótkoterminowy w miejscowościach wypoczynkowych i dużych miastach. Obecny w 20 kurortach, aktualnie wynajmuje około 1200 apartamentów na terenie całego kraju. Odpowiedzialni za zarządzanie obiektem Condohotelu SUN & SNOW Resorts – Solina.

Fundacja założona przez wybitnych naukowców, w tym profesorów nauk medycznych, społecznych i ekonomicznych, z doświadczeniem zawodowym z obszaru rozwoju i propagowania polityki senioralnej integrująca środowiska zainteresowane współpracą w tym zakresie. Fundusz Stabilnego Rozwoju należy do klastra mazowieckiego komitetu.

Warszawska kancelaria adwokacka specjalizująca się w obsłudze prawnej podmiotów z branży budowlanej i nieruchomości. Kancelaria zapewniała profesjonalne doradztwo m.in. przy realizacji wielomilionowych inwestycji infrastrukturalnych w Warszawie i okolicach, organizacji sprzedaży portfela nieruchomości jednego z największych przedsiębiorstw energetycznych w Polsce oraz bieżącej działalności operacyjnej warszawskich deweloperów. Specjalistyczna wiedza prawników związanych z kancelarią, poparta ich wieloletnim doświadczeniem, zapewnia bezpieczeństwo prawne wszystkim uczestnikom procesu inwestycyjnego.