Loading...
Aktualności2018-05-22T15:08:47+00:00

SRM – Pozwolenie na budowę w Solcu Zdroju

Kolejna nasza inwestycja realizowana przez spółkę Silver Resorts Management rozpoczyna fazę przygotowań do sprzedaży. Otrzymanie pozwolenia na budowę hotelu w systemie Condo w miejscowości Solec Zdrój według projektu znanej pracowni KM Rubaszkiewicz, projektującej min. Hotel Narvil w Serocku pod Warszawą, uruchamia proces wyboru operatora obiektu i poszukiwania generalnego wykonawcy. […]

4. miejsce pod względem oglądalności w 2018 dla Dywizjon 303 Historia prawdziwa

Film Dywizjon 303 Historia prawdziwa zajął 4 miejsce pod względem oglądalności, wśród wszystkich polskich filmów wyświetlanych w kinach w 2018r. Podium zajęły filmy Kler, Kobiety Mafii oraz Planeta Singli 2, ale wynik ponad 1.500.000 widzów to potwierdzenie naszej dobrej inwestycji oraz wyczucia odpowiedniego tematu. Cała polska branża filmowa jest na etapie mocnego rozwoju, mamy rekordowy rok za sobą pod względem ilości osób odwiedzających kina, to ponad 56.900.000 widzów co czyni go coraz bardziej atrakcyjnym inwestycyjnie. Również my szukamy kolejnych ciekawych produkcj.

Udany debiut na Giełdzie Movie Games – Movie Games S.A. debiutuje na NewConnect

Spółka znana już z takich gier jak Lust for Darkness czy Treasure Hunter Simulator oficjalnie zadebiutowała na giełdzie NewConnect. Na otwarciu w pierwszym dniu notowań akcje podrożały o niemal 16 proc. do 21,5 zł. Przed południem kurs rósł o 18 proc. do 22 zł. Widać było stosunkowo duży obrót akcjami gamingowego debiutanta. Oprócz tego Movie Games poinformowało, że podpisało umowę inwestycyjną z DRAGO Entertainment, której docelowym przedmiotem jest objęcie przez Movie Games S.A. 22% nowych udziałów w kapitale zakładowym tej spółki. Od dawna zapowiadany debiut odbył się we wtorek 18 grudnia 2018r. Jest to kolejny krok w rozwoju Movie Games. – [...]

Premiera gry komputerowej Dywizjon 303 w sieciach sprzedaży

Movie Games S.A. – Premiera gry komputerowej Dywizjon 303 w sieciach sprzedaży. Duże zainteresowanie grą komputerową 303 Squadron Battle of Britan, potwierdza wprowadzenie do sprzedaży w specjalnej wersji pudełkowej do największych sieci sprzedaży takich jak Empik, Saturn, Euro RTV AGD oraz Media Markt. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gra łączy rozrywkę z dużą dawką lekcji historii o bohaterach legendarnego Dywizjonu 303.

Premiera Filmu Dywizjon 303 Historia Prawdziwa

Po 2 latach produkcji, w okrągłą setną rocznicę odzyskania niepodległości polski film Dywizjon 303 wchodzi na ekrany kin. Przejmująca historia polskich lotników nakręcona został również w oryginalnej angielskiej wersji na rynki światowe. Jako pierwszy podmiot zaangażowany w produkcję i finansowanie filmu zapraszamy do kin.

Ogłoszenie planów IPO przez Movie Games S.A.

Movie Games rozpoczyna współpracę z Domem Maklerskim Navigator, której celem jest realizacja planu upublicznienia spółki w 2018 roku. Dom Maklerski Navigator świadczy kompleksowe usługi w obszarze bankowości inwestycyjnej oraz doradztwa biznesowego wspierając średnie i duże firmy w budowaniu ich wartości na rynku polskim i zagranicznym od ponad 10 lat. Movie Games S.A.  ma zamiar debiutować w 2018 roku na giełdzie newconnect.